Експрезидента Болівії обвинуватили у тероризмі

Ево Моралеса Фото з відкритих джерел

За інформацією прокуратури, Моралес після відставки закликав своїх прихильників у Болівії до незаконної діяльності

Болівійська прокуратура офіційно обвинуватила колишнього президента країни Ево Моралеса у тероризмі та вимагає його арешту, передає Explica.

"Прокуратура Болівії висунула офіційне обвинувачення у тероризмі проти колишнього президента цієї країни Ево Моралеса, який зараз перебуває в Аргентині. Прокуратура вимагає превентивного ув'язнення експрезидента", - йдеться в повідомленні.

Як стверджує прокуратура, Моралес після своєї відставки та втечі з країни минулого року закликав своїх прихильників у Болівії до незаконної діяльності. Зокрема, під час викликаних його відставкою протестних акцій він по телефону дав завдання довіреній особі чинити перепони постачанню продуктів до міст (так звана "Аудіосправа").

У свою чергу, Моралес відкидає обвинувачення прокуратури.

"Ще один доказ систематичного переслідування з боку де-факто уряду. Скоро демократія та верховенство права повернуться до Болівії", - написав він у Twitter.

Новини за темою: "Болівійського короля" скинуто: Чому Ево Моралес зрікся президентства і втік до Мексики

Нагадаємо, в листопаді минулого року Ево Моралес під тиском військових подав у відставку після того, як опозиція та спостерігачі закинули йому фальсифікації під час президентських виборів 20 жовтня 2019 року.

Колишній президент утік спочатку до Мексики, а потім до Аргентини. Тим часом у Болівії досі діє перехідний уряд.

Loading...