Дуда розпочав свій другий президентський термін зі згадки про Україну

Очільник Польщі заявив про необхідність забезпечення безпеки своєї держави

Інавгурація президента Польщі Анджея Дуди Agencija Gazeta

Президент Польщі Анджей Дуда офіційно розпочав свій другий термін на посаді очільника держави. Про це повідомляє Польське радіо.

Зазначається, що під час cвоєї промови на інавгурації перед представниками Народних зборів Польщі Дуда згадав і про Україну. Зокрема, глава держави заявив про необхідність "повернути повний суверенітет та територіальну інтегральність" Україні.

Важливо, що про Україну Дуда згадав у контексті п’яти пріоритетів Польщі, серед яких є безпека держави. "Ми повинні надалі модернізувати збройні сили, а також посилювати наші коопераційні здібності з силами союзників, особливо – з американським військом", – повідомив президент Польщі.

Крім того, Дуда зазначив про необхідність Польщі діяти в напрямку зміцнення євроатлантичного зв’язку з НАТО. "Це важливе завдання на майбутнє, котре, маю надію, буде завжди дійсним", – сказав очільник Польщі. Він нагадав, що в 2022 році Польща буде керувати працями ОБСЄ, під час чого робитиме акцент "на силі права, а не на праві сили" та на досягненні миру за допомогою міжнародного права.

Новини за темою: У Польщі оголосили остаточні результати президентських виборів: Дуда залишається на другий строк

Нагадаємо,за результатами підрахунку 100% голосів, відданих під час другого туру президентських виборів у Польщі 12 липня, за чинного президента Анджея Дуду проголосували 51,03% виборців. Явка на виборах 12 липня склала 68,18%, що стало рекордом за усю історію виборів у незалежній Польщі.

Loading...