Дуда під час виступу в ООН закликав до міжнародної співпраці щодо захисту України

Анджей Дуда, президент Польщі Фото з відкритих джерел

За його словами, польська сторона прихильниця позиції "мир через закон"

Президент Польщі Анджей Дуда під час загальних дебатів 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН заявив, що для вирішення ситуації із агресією РФ на Україну та Грузію необхідно забезпечити міжнародну співпрацю. Про це повідомляє пресслужба польського президента. 

"У своїх діях, здійснених на форумі ООН, ми послідовно висвітлюємо фундаментальну роль міжнародного права у збереженні глобальної архітектури безпеки. Необхідно забезпечити співпрацю між державами в ситуації, коли порушуються основні норми міжнародного права, наприклад у випадку агресії Російської Федерації на Грузію чи Україну", - сказав Дуда.

Новини за темою: Під час головування в ОБСЄ Польща зробить акцент на досягненні миру в України, - Дуда

Також він наголосив, що одним із незмінних пріоритетів Польщі є питання поваги міжнародного права з огляду кризи якості відносин між державами.

"У світі не може існувати і не буде тривалого миру, якщо не буде дотримано закон. Наша прихильність до цієї цінності відображається гаслом "мир через закон", який ми пропагували, зокрема, протягом нашого дворічного терміну як обраної держави-члена Ради Безпеки", - зауважив Дуда.

Новини за темою: Ювілейне засідання ООН: Про що говорив Зеленський та які теми піднімали попередні президенти України

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент Польщі Анджей Дуда має намір відвідати Україну з робочим візитом у жовтні цього року. 

Loading...