Дружину Трюдо перевіряють на коронавірус, а сам прем'єр самоізолювався на карантин

Джастін Трюдо фото з відкритих джерел

У самого Трюдо симптоми поки не проявляються

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо самоізолювався після того, як у його дружини Софі Грегуар Трюдо з'явилися симптоми, схожі із симптомами коронавірусу. Про це повідомляє видання CP24.

У пресслужбі прем'єр-міністра заявляють, що Софі Грегуар Трюдо повернулася з виступу у Великобританії та виявила легкі симптоми грипу.

Вона негайно звернулася до лікаря і тепер чекає результатів тесту на захворювання, спричинене новим коронавірусом. Наразі вона перебуває в самоізоляції вдома, хоча її симптоми вщухають.

Сам Трюдо не проявляє жодних симптомів, але "з великою обережністю" вирішив працювати вдома, поки результати не прийдуть.

Трюдо повинен був зустрітись у четвер і п’ятницю з прем'єрами Канади в Оттаві, але його відомство каже, що замість цього вони поговорять з кожним по телефону та відкладуть зустріч особисто.

"З початку спалаху COVID-19 ми закликали канадців вжити всіх необхідних заходів безпеки та дотримуватися лікарських порад, щоб залишатися в безпеці. Це те, що роблять прем'єр-міністр та його родина", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я повідомило про два нових випадки зараження коронавірусною інфекцію.

Loading...