Друга хвиля COVID-19: Трамп заявив, що не планує закривати США

Дональд Трамп знімаю маску на балконі Трумана в Білому домі NBC News

За словами президента, він виступає проти обов’язкової вакцинації від коронавірусу

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що не буде закривати країну у разі другої хвилі коронавірусу. Про це він розповів в інтерв’ю Fox Business.

За словами президента, він виступає проти обов’язкової вакцинації від коронавірусу, бо не бачить у ній необхідності.

До слова, США посідають перше місце у світі за кількістю випадків COVID-19. За даними університету Джонса Гопкінса, в країні понад 7,9 млн випадків коронавірусу, з них понад 216 тисяч - з летальним результатом, понад 3,1 млн - одужали.

Новини за темою: Трамп погодився стати донором плазми крові для хворих на COVID-19

Нагадаємо, у п'ятницю, 2 жовтня, стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією захворіли на коронавірус COVID-19. Уже наступного дня Дональда Трампа госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. 

У понеділок, 5 жовтня, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп на деякий час вийшов з лікарняної кімнати, щоб зустрітися із групою прихильників. 

А вже 6 жовтня президент Сполучених Штатів Дональд Трамп повернувся в Білий дім після того, як три дні проходив лікування від коронавірусу COVID-19 в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда.Loading...