Роками до північних берегів Японії прибивало човни з мерцями з КНДР: Дослідники назвали причину

У 2017 році до берегів Японії прибило рекордну сотню риболовецьких човнів і 35 мерців

Кораблі з мерцямі CNN

Дослідники знайшли найбільш ймовірну причину, чому роками до японських берегів прибиває риболовецькі човни з Північної Кореї, у яких лежать мерці. Про це пише CNN.

Так, у 2017 році до берегів Японії прибило рекордну сотню риболовецьких човнів і 35 мерців.

Дослідники вважають, що таке явище пов’язане з подіями у Жовтому морі між КНДР та Китаєм. Отже, у 2017 році КНДР підпали під торгові санкції з подачі ООН, внаслідок чого була заборонена закупівля морепродуктів у Північної Кореї або вилов у її акваторії. За допомогою супутникового відстеження руху суден у регіоні дослідники виявили, що причиною явища може бути китайський риболовецький флот.

Кораблі з мерцямі CNN

Дослідники зауважили, що Китай масово виловлює морепродукти в територіальних водах сусідньої країни та витісняє звідти, північнокорейських рибалок. Це призводить до того, що погано оснащені човни КНДР виходять на більш далекі дистанції й губляться разом з екіпажем у морі.

Кораблі з мерцямі CNN

Дослідники приходять до висновку, що наразі достеменно не відомо, на яких підставах китайські рибалки працюють у водах КНДР. Так, північнокорейських можуть відтісняти силою, а можуть і викуповувати право на вилов у Пхеньяну. Обидва варіанти заборонені міжнародним правом.

Кораблі з мерцямі CNN

Новини за темою: Супутникові знімки показали активність на ядерному об'єкті у КНДР

Нагадаємо, раніше Північна Корея вирішила обірвати усі лінії зв’язку із Південною Кореєю та заявила, що це перший крок до повного припинення перемовин. Також буде обірвано усі військові та політичні зв’язки. 

Як повідомляється, до такого рішення прийшла сестра північнокорейського лідера Кім Е Чжон.Loading...