Новини » Світ Читать эту новость на русском

До берегів Ірландії викинуло величезний корабель-привид

Востаннє суховантаж бачили у відкритому морі минулого року

Корабель-привид викинуло до берегів Ірландії ВВС Україна

До берегів графства Корк на півдні Ірландії після потужного шторму "Денніс" прибилося величезне судно-привид "Альта". Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, викинуте на каміння судно помітили жителі рибальського села Баллікоттон. Цілком можливо, корабель-привид понад рік дрейфував в Атлантичному океані, почавши свій шлях з Бермудських островів у 2018 році.

Як зазначається, судно "Альта" побудували в 1976 році і воно встигло змінити чимало назв і власників, однак до недавнього часу суховантаж ходив океаном під прапором Танзанії.

Відомо, що у вересні 2018 року суховантаж здійснював рейс з Греції на острів Гаїті. Коли "Альта" перебувала посеред Атлантики, на судні раптово відключилася електрика, тому екіпаж 20 днів дрейфував у 2100 км на південний схід від Бермудських островів.

Коли на судні закінчилися запаси провізії, на допомогу прийшла Берегова охорона США і доставила морякам їжу на гелікоптерах. Згодом з'явилася інформація про наближення урагану, тому влада вирішила евакуювати десятьох членів екіпажу і доставити їх на Пуерто-Ріко.

Натомість пошкоджене судно залишили на поталу стихії, а у вересні 2019 року його помітив патрульний корабель британського Королівського військово-морського флоту "Протектор".

Нагадаємо, на узбережжі Чорного моря поблизу Румунії перекинулося судно "The Queen Hind" на борту якого знаходилося 14 тисяч овець та 22 особи екіпажу. 

Loading...