Новини » Світ Читать эту новость на русском

Демократичні вибори в ОРДЛО поки неможливі, – МЗС Німеччини

Гайко Маас сподівається на продовження перемир'я на Донбасі

Гайко Маас

Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ Гайко Маас заявив, що наразі неможливо провести демократичні вибори на території ОРДЛО. Про це дипломат повідомив в інтерв’ю "Інтерфаксу".

За словами Мааса, наразі немає необхідних умов для проведення голосування. Крім того, міністр вважає, що Москва має використовувати свій вплив, а Німеччина продовжує сподіватися на "конструктивну участь Росії в "нормандському форматі".

Що стосується припинення вогню на Донбасі, то Маас висловив надію про продовження перемир’я. "Режим припинення вогню вперше за довгий час дотримується, що дає людям на сході України такий необхідний їм перепочинок. При цьому Україна проявила гнучкість і готовність йти назустріч", – заявив німецький міністр.

Крім того, Маас привітав плани проведення Києвом місцевих виборів. На думку міністра, це хороший знак "для участі українців у демократичних процесах".

Новини за темою: Росія не має шансів повернутися у G7, поки існує проблема Криму і Донбасу, – МЗС Німеччини

Нагадаємо, нещодавно голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав умови проведення виборів в ОРДЛО. За його словами, голосування на непідконтрольних територіях можливе за сукупності демократії, забезпечення вільного волевиявлення та безпеки.

 

Loading...