Новини » Світ Читать эту новость на русском

Дефіцит через спалах COVID-19 : У Гонконгу грабіжники викрали з магазину сотні рулонів туалетного паперу

Дефіцит в Гонконгу спричинено панічним скуповуванням товарів під час спалаху коронавірусу

Фото з відкритих джерел

В Гонконгу, де існує дефіцит на певні товари з огляду на спалах COVID-19, озброєні грабіжники викрали сотні рулонів туалетного паперу із місцевого супермаркету. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, озброєні ножами грабіжники погрожували працівнику служби доставки, який вивантажив рулони туалетного паперу під супермаркетом Wellcome. 

За інформацією місцевих ЗМІ, вкрали 600 рулонів туалетного паперу на суму приблизно 218 доларів. Також відомо, що правоохоронці заарештували двох чоловіків та вилучили частину вкраденого. 

У магазинах всього міста вишиковуються довгі черги з надходженням нового товару, що одразу ж зникає з полиць. Хоча уряд запевняє, що спалах вірусу не вплинув на запаси товарів, мешканці запасаються туалетним папером, а також деякими іншими продуктами: рисом, макаронами та миючими засобами.

Водночас в Гонконгу майже неможливо дістати маски для обличчя та засоби для дезінфікування рук, оскільки люди намагаються захистити себе від коронавірусу. Влада звинувачує у паніці чутки в інтернеті та заявляє, що запаси харчових продуктів та побутових товарів є непорушними.

Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 17 лютого, у Китаї кількість жертв небезпечного коронавірусу COVID-19 досягла 1770 осіб, а кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом досягла 70 548 осіб на материковій частині країни, за межами Китаю захворіли 786 осіб.

Loading...