Данія, Фінляндія та Норвегія відкриють кордони для європейських країн, крім Швеції

Скандинавія Фото з відкритих джерел

У Швеції на даний момент найвищий рівень смертності на душу населення

Уряди Данії, Фінляндії та Норвегії обговорюють можливість зберегти обмеження на кордоні зі Швецією через складну епідеміологічну ситуацію. Про це повідомляє видання Financial Times.

Як повідомляється, у Швеції на даний момент найвищий рівень смертності на душу населення. За останні кілька днів Швеція обігнала за аналогічним показникам Велику Британію, Італію та Бельгію.

"Фроде Форланд, фахівець з інфекційних хвороб у Норвезькому інституті громадського здоров'я, заявив, що тримати кордони закритими, має певну логіку для гальмування поширення інфекційних захворювань, в той час як між країнами зберігається велика різниця в показниках зараження", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, минулого тижня країни Балтії об'єднали свої зусилля, щоб створити "туристичний міхур", що дозволяє вільно переміщатися між Естонією, Латвією і Литвою. Однак за словами глави МЗС Фінляндії Марії Охисало, подібний скандинавський "туристичний міхур" організувати не просто через епідситуацію в Швеції.

"Норвегія, Данія та Ісландія зуміли стабілізувати своє становище, але у Швеції ситуація більш тривожна", - сказала вона.

Станом на сьогодні, у Швеції зафіксована 3831 смерть від коронавірусної хвороби.

Новини за темою: МЗС веде переговори щодо того, аби Україна увійшла до списку країн, громадянам яких дозволено подорожувати, - Кулеба

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів відновив роботу 66 пунктів пропуску на кордоні з Європейським Союзом і Молдовою.

 

Loading...