Новини » Світ Читать эту новость на русском

Данія дозволила використовувати нові судна для прокладання "Північного Потоку-2"

Рішення ухвалили після запиту компанії, засновником якої є Газпром

Фото з відкритих джерел

Датське енергетичне агентство дозволило компанії "Nord Stream 2 AG" використовувати якірні судна для будівництва газопроводу з Росії До Німеччини. Про це йдеться на сайті відомства.

Повідомляється, що нове рішення є зміною умов дозволу на проведення робіт. Спочатку Данія дозволяла використовувати трубоукладачі лише з динамічним позиціонуванням. Тепер, після оцінки впливу суден із якірним позиціонуванням на навколишнє середовище, Данія схвалила використання цих суден для прокладки труб.

У Датському енергетичному агентстві заявили, що частина трубопроводу, яка проходитиме економічною зоною Данії, перебуває за межами району, де не рекомендуються якірні стоянки через небезпеку потрапляння в море отруйних речовин.

Важливо, що Данія є останньою країною на шляху до Німеччини, в зоні якої буде прокладено труби "Північного Потоку-2". В датських водах планується прокласти 147 км газопроводу.

Новини за темою: Чому й хто боїться російського газопроводу "Північний потік-2"

Нагадаємо, американський конгрес включив у проєкт оборонного бюджету США санкції проти будівництва "Північного Потоку-2". За словами члена Палати представників США Стіва Вомака, Росія хоче використовувати газопровід як "інструмент примусу".

У Німеччині, в свою чергу, повідомили про необхідність "протистояти агресивним випадам США". Там вважають, що американські санкції – це "замах на принцип правової визначеності і захист інвестицій у Європі".Loading...