Данія дозволила добудувати газопровід "Північний потік-2"

Ввести газопровід в експлуатацію дозволять лише за виконання низки умов

Північний потік-2

Фото з відкритих джерел

Енергетичне агентство Данії видало компанії Nord Stream 2 AG дозвіл на експлуатацію "Північного потоку-2" на шельфі країни. Про це повідомила пресслужба регулятора.

Зазначається, що введення "Північного потоку-2" в експлуатацію можливе тільки при виконанні низки умов, які забезпечують безпечну експлуатацію газопроводів. Зокрема, йдеться про випробування хоча б одного з трубопроводів, верифікацію і виконання всіх відповідних умов, які прописані в дозволі.

Як повідомили в агентстві, дозвіл надається відповідно до виконавчого розпорядження про певні трубопровідні споруди в данських територіальних водах і на континентальному шельфі Данії та відповідно до Конвенції ООН з морського права. Згідно з зазначеними документами Данія зобов'язана дозволити будівництво та експлуатацію транзитних трубопроводів.

Новини за темою: Німеччина пропонувала США мільярдну угоду за відмову від санкцій проти "Північного потоку-2", – ЗМІ

Нагадаємо, нещодавно Асоціація міжнародних страховиків попередила про відмову в страховці суднам, які будують "Північний потік-2". Відповідне рішення проти цього газопроводу, а також "Турецького потоку" було прийняте у зв’язку з санкціями.

Loading...