live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

COVID-19 не є таким небезпечним, як інші форми коронавірусів, - ВООЗ

У понад 80% інфікованих діагностовано легку форму захворювання

Глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус

Фото з відкритих джерел

Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що кононавірус COVID-19 є менш смертельним, ніж інші форми, зокрема такі як SARS та MERS. Про це йдеться у Twitter ВООЗ.

Згідно з повідомленням, більше 80% пацієнтів мають легку форму та видужають. Приблизно в 14% випадків вірус викликає важкі захворювання, зокрема, пневмонію та задишку. І близько 5% пацієнтів мають критичні захворювання такі як: дихальна недостатність, септичний шок та поліорганна недостатність.

Як зазначається, зменшення кількості нових випадків, пов'язаних із COVID-19, слід трактувати дуже обережно, оскільки тенденції можуть змінюватися, коли зазнають впливу нові популяції.  

"Поки рано говорити, чи продовжиться спад, про який йдеться. Кожний сценарій все ще стоїть на розгляді", - розповів голова ВООЗ.

Нагадаємо, станом на понеділок, 17 лютого, у Китаї кількість жертв небезпечного коронавірусу COVID-19 досягла 1770 осіб. Кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом досягла 70 548 осіб на материковій частині країни, за межами Китаю захворіли 786 осіб.

Loading...