Новини » Світ Читать эту новость на русском

Cоюз Росії та Білорусі: Лукашенко підтримав продовження інтеграції

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Договір про створення Союзної держави підписали в 1999 році

Президент Республіки Білорусі Олександр Лукашенко заявив про готовність продовжувати інтеграцію республіки та РФ в межах Союзної держави. Про це повідомляє "Союзное Вече".

"Ми готові продовжувати інтеграцію з Росією, але спочатку треба, щоб реально запрацювали всі інститути та вже існуючі, в рамках Союзної держави, проєкти", - сказав Лукашенко.

Як зазначається, договір про створення Союзної держави був підписаний в Москві 8 грудня 1999 року. Згідно з його умовами, передбачається створення єдиної державної структури з Конституцією, валютою, єдиним економічним, транспортним, енергетичним простором.

Новини за темою: Кремль анонсував візит Лукашенка в Росію найближчими днями

Наразі Росія та Білорусь тісно взаємодіють у соціальній, військовій, економічній сферах. Зокрема, минулого року Росія і Білорусь підготували проєкт поглибленої інтеграції країн, що передбачає створення єдиного ринку, універсальних Податкового та Цивільного кодексів. Всього розроблена 31 дорожня карта, понад половина з них вже узгоджені сторонами.

Новини за темою: Зовнішні сили намагаються вбити клин у наші відносини з Росією, - прем'єр Білорусі

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін заявив, що Москва та Мінськ досягли прогресу у питанні майбутнього Союзної державиLoading...