Новини » Світ Читать эту новость на русском

Чорногорія раптово внесла РФ в "зелену зону". В посольстві України незадоволені

Уряд Чорногорії вважає, що таким чином зможе відновити туризм

Пляж у Чорногорії Фото з відкритих джерел

Чорногорія віднесла Росію до списку країн "зеленої зони", громадяни яких можуть перетинати чорногорський кордон. Про це повідомляє RTCG.

Зазначається, що рішення має допомогти залучити російських туристів для якнайшвидшого відновлення відповідної індустрії. Крім того, відтепер в’їжджати в Чорногорію можуть і громадяни Азербайджану.

У Національні туристичній організації зазначили, що рішення створює передумови для створення певного туристичного трафіку в серпні і вересні. Там заявили, що в пік сезону в країну приїжджає найбільше гостей з Росії.

У свою чергу, консул українського посольства в Чорногорії Михайло Шматов негативно висловився про послаблення карантинних обмежень для росіян. "Я обурений тим, що Росію відразу помістили до зеленої зони. Без всяких умов, Карл! Я нагадаю, що Україна, яка з початку літа забезпечує Чорногорію найбільшою кількістю туристів, маючи наразі 13-14 авіа бортів на тиждень, знаходиться в обмежених правах", – написав дипломат у Фейсбук.

Новини за темою: До яких країн українці можуть полетіти на відпочинок: Криклій представив оновлений список

Нагадаємо, нещодавно Чорногорія змінила правила перетину кордону для українців. Влада країни заборонила в'їзд для громадян України на автомобільному транспорті. Натомість потрапити на територію країни українці можуть літаком.

 

 

Loading...