Чорногорія дозволила в'їзд українцям без обмежень

Рішення прийняли після обурень українського консула щодо дозволу на вільний ві'зд для росіян

Пляж у Чорногорії Фото з відкритих джерел

Влада Чорногорії включила Україну до своєї "зеленої зони" й дозволила в'їзд українців без обмежень. Про це повідомила пресслужба посольства України в Чороногорії у Фейсбук.

Відомо, що координаційна рада з інфекційних захворювань оновила "зелений" список країн, за яким від завтра, 7 серпня, в Чорногорію без додаткових обмежень, крім українців, можуть в’їжджати громадяни Азербайджану, Білорусі, Канади, Росії і Зімбабве. Відтепер не потрібно навіть мати результати ПЛР-тесту.

Нагадаємо, нещодавно Чорногорія віднесла Росію до списку країн "зеленої зони", громадяни яких можуть перетинати чорногорський кордон, що викликало обурення в українського консула. Тоді зазначалося, що рішення має допомогти залучити російських туристів для якнайшвидшого відновлення відповідної індустрії.

Водночас, консул українського посольства в Чорногорії Михайло Шматов негативно висловився про послаблення карантинних обмежень для росіян, адже Україна, за його словами, з початку літа забезпечує Чорногорію найбільшою кількістю туристів.

Новини за темою: Україна оновила "червоний список": Кількість країн збільшилась удвічі

Раніше Чорногорія змінила правила перетину кордону для українців. Влада країни заборонила в'їзд для громадян України на автомобільному транспорті. Натомість потрапити на територію країни українці могли літаком.

Loading...