У Сербії протести переросли у сутички між активістами і поліцією

Протести у Сербії N1

Демонстранти закидали правоохоронців камінням, у відповідь ті застосували сльозогінний газ

У Сербії четвертий день поспіль тривають масові акції протесту проти дій місцевого уряду, які переросли у сутички між поліцією та демонстрантами. Про це повідомляє N1.

Як зазначається, попри те, що комендантську годину в Белграді вводити не будуть, масові виступи навпаки набирають обертів. Так, у сербській столиці розлючені активісти закидали працівників поліції камінням, пляшками, а також почали запускати у них фаєри. 

За даними видання, правоохоронці спочатку не реагували на ці дії, однак згодом почали відповідати на наступи демонстрантів. Зокрема, у Белграді поліція для розгону учасників протесту застосувала сльозогінний газ. Також було розпочато затримання активістів. 

Протести у Сербії N1

Наголошується, що правоохоронці вже затримали декілька осіб. За даними ЗМІ, під час протестів відбулися щонайменше два напади на журналістів. 

Протести у Сербії N1

До слова, протести в Сербії проходять попри заборону уряду на проведення зібрань більше десяти осіб. Це обмеження ввели замість комендантської години.

Новини за темою: Росія намагається звинуватити Україну в причетності до протестів у Сербії, – посольство

Нагадаємо, 3 липня, у столиці Сербії, Белграді, оголосили надзвичайний стан через швидке поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Згодом президент Сербії Александар Вучич оголосив запровадження комендантської години через погіршення епідемічної ситуації в країні. Саме ці дії викликали обурення в громадськості та спровокували протести. Loading...