Новини » Світ Читать эту новость на русском

Через пародію на ТВ-шоу Угорщина нагадала Берліну про нацистське минуле

Кадр з ТВ-шоу Фото з відкритих джерел

Мова йде про передачу, в якій Орбан часто стає приводом для пародій

Влада Угорщини звинуватила Німеччину у нацистських поглядах через пародію на прем’єр-міністра країни Віктора Орбана на німецькому телебаченні, хоча у сатиричному ролику очільника уряду назвали "угорським гуляшом із вухами", передає DW.

Зокрема, мова йде про сатиричну передачу heute-schow, що виходить на німецькому телеканалі ZDF. Орбан часто стає приводом для пародій у цьому шоу. 

На цей раз комік Каролін Кебекус пожартувала на тему єдності ЄС та вето Угорщини та Польщі при ухваленні бюджету Євросоюзу.  

Зокрема, вона назвала Орбана "угорським гуляшем з вухами" та запропонувала всім країнам-членам ЄС вийти із Євросоюзу, щоб там лишились тільки "божевільні Угорщина та Польща". 

Новини за темою: В українсько-угорських стосунках не варто чекати швидких зрушень, - Кулеба

Цей жарт дуже обурив Будапешт. Речник уряду заявив, що будь-який гумор має своє рамки, а німці перейшли всі червоні лінії, назвав Орбана "ідіотом", а Польщу із Угорщиною "паразитами", хоча всього цього у пародії не було. 

"Я згадую інші часи, коли німці підкреслювали свою перевагу і відчували огиду до всіх інших, і до нас", – натякнув прессекретар про часи нацизму. 

Що саме у ролику нагадало угорцям про націонал-соціалізм він не уточнив. 

Також на нацистський підтекст у відео натякнули і в зовнішньополітичному відомстві Угорщини, звинувативши Німеччину у пропаганді. 

Новини за темою: Орбан приїде в Україну, "коли дозволять умови", - посол

Нагадаємо, до цього угорські міністри розкритикували відомого американського актора Джорджа Клуні за його заяви про режим Віктора Орбана, назвавши його "маріонеткою Сороса".

Loading...