Чехія оголосила локдаун через COVID-19

Фото з відкритих джерел

Локдаун розпочинається з 22 жовтня і триватиме щонайменше до 3 листопада

Уряд Чехії у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби оголосив локдаун, починаючи з 22 жовтня. Про це уряд ЧР домовився на екстренному засіданні, передає Укрінформ.

Зазначається, що до завершення надзвичайного стану, до 3 листопада, в країні будуть закриті магазини роздрібної торгівлі, окрім тих, що торгують найнеобхіднішим, а також аптек. Призупиняють роботу заклади значної частини сфери послуг.

Готелі й пансіони не зможуть приймати гостей, що приїжджають на відпочинок. Громадяни мають обмежити соціальні контакти і, за можливості, працювати з дому.

Також обмежено вільне пересування громадян: залишати домівки можна або з робочою метою, або для відвідування лікарень і магазинів, а також родичів, які потребують допомоги. Можливі прогулянки у парках і садах.

Новини за темою: Міністр охорони здоров'я Чехії подав у відставку через сплеск захворюваності на COVID-19 в країні

Ще раніше у Чехії на дистанційне навчання перевели школи на університети, закрили музеї, театри і заклади харчування.

Міністр охорони здоров'я Чехії Роман Примула висловив побоювання виникнення гострої нестачі медичного персоналу в чеських лікарнях і неможливості вчасно надати допомогу всім хворим. Влада в прискореному порядку розширює кількість ліжок у лікарнях, залучає лікарів-добровольців, а також іноземних фахівців, у тому числі зі США.

У самомі уряді також уже є захворілі - міністр внутрішніх справ Ян Гамачек і міністр сільського господарства Мирослав Томан.

Новини за темою: У Чехії та Австрії почалася "друга хвиля" коронавірусу

Раніше повідомлялося, що у Чехії з 5 жовтня введено надзвичайний стан через погіршення епідеміологічної ситуації в країні. Відповідне рішення ухвалив чеський уряд 30 вересня

Loading...