Новини » Світ Читать эту новость на русском

Бундесвер засекретив отруєння Навального та відмовився передати Росії результати аналізів

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Крім того, Федеральна лікарська палата ФРН відмовилася від спільної з РФ експертизи

Інститут фармакології та токсикології Бундесверу в Німеччині відмовився надати Російській Федерації подробиці результатів аналізів Олексія Навального, в чиїх пробах біоматеріалу були виявлені сліди отруйної речовини з групи "Новачок". Про це повідомив офіційний представник медико-санітарної служби Бундесверу в коментарі "Новій газеті".

"Додаткова інформація про результати досліджень може дати змогу зробити висновки про конкретні навички та знання Бундесверу щодо відповідних речовин. У такій чутливій сфері це неприпустимо з міркувань безпеки та інтересів ФРН", — прокоментували у службі питання про намір Бундесвера надати дані аналізів Навального на прохання російської влади.

Крім того, за інформацією DW, Федеральна лікарська палата ФРН відмовилася від спільної експертизи, яку ініціювали російські колеги в особі доктора Леоніда Рошаля. Там зазначили, що асоціація "не є слідчим органом", не може брати участь в розслідуваннях і що це прерогатива держави. Німецькі фахівці додали, що за їхнім законодавством лише родичі мають право ініціювати подальші обстеження Олексія Навального.

Новини за темою: Отруєння Навального: Стан російського опозиціонера покращився, його вивели з коми

Нагадаємо, 20 серпня Олексія Навального терміново госпіталізували з ознаками отруєння. Політику стало погано на борту літака, який екстрено приземлився у місті Омськ.

За словами прессекретарки Навального Кіри Ярмиш, політик встиг зранку випити лише чорний чай і вже через кілька годин почав почувати себе погано.

Пізніше лікарі заявили, що основним робочим діагнозом російського опозиціонера Олексія Навального є порушення обміну речовин. Саме воно призвело до різкого погіршення стану його здоров'я.

Згодом стало відомо, що російського опозиціонера Олексія Навального відправили на лікування до Німеччини, а його літак приземлився в Берліні.

Нещодавно в уряді Німеччини заявили, що в Олексія Навального знайшли сліди отрути з групи "Новачок".

У свою чергу, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що російський опозиціонер - жертва злочину, його хотіли змусити замовкнути.

Згодом президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що відомості уряду Німеччини про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального є фальсифікацією і він готовий надати докази.Loading...