Новини » Світ Читать эту новость на русском

Будівництво "Північного потоку-2" відновлять після року простою

Фото з відкритих джерел

За попередньою інформацією, будівництво почнеться з 5 грудня

У грудні 2020 року планується відновити будівництво магістрального газогону з Росії в Німеччину через Балтійське море - "Північного потоку-2". Про це повідомляє NDR з посиланням на прессекретаря компанії Nord Stream 2.

Як зазначається, Управління водних шляхів і судноплавства Балтійського моря в Штральзунді оголосило про початок будівельних робіт для капітанів суден, які проходять в цьому районі. Зокрема, їх попросили бути особливо обережними.

За попередньою інформацією, будівництво "Північного потоку-2" почнеться а південь від району Адлергрунд з суботи, 5 грудня. Там розташовані кінці труби, яка веде від газорозподільної станції у бік Балтійського моря.

Нагадаємо, "Північний потік-2" - магістральний газогін, який повинен з'єднати Росію та Німеччину через Балтійське море. Його протяжність становить 1234 км.  

Новини за темою: Норвезька компанія відмовилася сертифікувати "Північний потік-2" через загрозу санкцій США

Приблизно рік тому будівництво "Північного потоку – 2" було призупинено. Однак, у серпні цього року глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що "Північний потік-2" буде завершено найближчим часом.

А нещодавно Державний департамент США розширив санкції щодо "Північного потоку-2", щоб перешкодити завершенню будівництва російського газопроводу. Нові заходи спрямували на компанії, які надаватимуть послуги або фінансування для суден, що працюють на будівництві газопроводу.

У Москві розширення американських санкцій проти газопроводу "Північний потік-2" назвали "проявом недобросовісної конкуренції".

Loading...