Будівлю Європарламенту пограбували: Винесли 50 комп'ютерів і планшетів

AFP

Крадіжку було здійснено в той період, коли будівля Європарламенту була закрита для сторонніх через карантин

Мінімум у 50 членів Європарламенту з їхніх офісів вкрали комп'ютери, планшети та інші предмети, коли їх не було на робочому місці через локдаун. Про це повідомляє Politico.

Зазначається, що в березні президент Європарламенту Давид Сассолі запровадив суворі заходи, які забороняють доступ стороннім відвідувачам у будівлю організації, і закликав членів Європарламенту працювати зі своїх країн, щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Парламент залишався майже порожнім до травня.

Своєю чергою німецький депутат Європарламенту Ніко Семсротт, у якого вкрали два ноутбуки, заявив, що розчарований відсутністю відповіді з боку генерального директорату з безпеки Європейського парламенту.

"Це величезний скандал, і я не знаю, чому всі закривають рот. Ми майже впевнені, що грабіжники перерили всі наші речі, оскільки в офісі було дуже брудно", - сказав він.

Представник Європарламенту заявив, що їм повідомили про крадіжки у квітні, після чого вони посилили охорону, яка патрулювала офіси. Інші офіційні представники Європарламенту повідомляють, що від зловмисників постраждало близько 50 осіб.

Массімо Казанова, член Європарламенту від Італії, написав на своїй сторінці у Facebook, що він подав скаргу до парламенту після того, як кілька невідомих людей увірвалися в його офіс і зламали замки шаф.

Діта Чаранзова, член Європарламенту і віцепрезидент з безпеки, сказала, що вона попросила генеральний директорат з безпеки представити звіт про зломи та представить його на майбутньому засіданні бюро, яке займається адміністративними питаннями.

Новини за темою: Ірландський європарламентар вийшов на відеозв’язок без штанів. Відео

У Європарламенті стався масштабний витік інформації, у результаті чого дані 1,2 тисячі співробітників і членів ЄП, а також зашифровані паролі та інша секретна інформація потрапили у відкритий доступ.Loading...