БТР, водомети і силовики: У Мінську розпочався новий протест

Колона протестувальників розпочала рух у бік центру

Протест у Мінську TUT.by

У неділю, 6 вересня, у Мінську, запланований черговий антиурядовий мітинг. У 29 день масових протесттів влада Білорусі стягнула до Мінська спецтехніку та велику кількість силовиків. Про це повідомляє портал TUT.BY.

Як зазначається, площу Незалежності у Мінську оточили і огородили колючим дротом. Крім цього, закрито підземні переходи, які ведуть у центр міста. Колючий дріт силовики також розгортають на Жовтневій площі. 

Крім цього, о12:30 на вхід і вихід були закриті мінські станції метро Площа Леніна, Жовтнева, Купалівська, площа Перемоги, площа Якуба Коласа. 

У ЗМІ наголосили, що в центр Мінська продовжують прибувати автобуси із силовиками. За словами очевидців, у бік столиці прямували БТР. Пізніше відео на підтвердження цього з'явилося на каналі інтернет-порталу. 

Повідомляється, що важку військову техніку стягують до палацу Незалежності. Крім цього, вздовж проспекту Незалежності в районі Нацбанку, а також на вулиці Леніна розташувалися силовики зі щитами.

Новини за темою: "Їх затягли в Білорусь": Путін заявив про причетність України і США до появи "вагнерівців" у Мінську

Станом на 14:40 колона протестувальників у кілька тисяч осіб з біло-червоно-білими прапорами розпочала рух проспектом Незалежності у напрямку центру Мінська.

Нагадаємо, рівно тиждень тому в центрі Мінська розгорнувся протест, у ході якого розпочалися сутички між силовиками та активістами. Перед цим у центр столиці також стягували військову техніку та ОМОН, зокрема, десятки солдатів та омонівців оточили Будинок Уряду на площі Незалежності. 

Loading...