Британія ввела санкції проти росіян через отруєння Навального

Фото з відкритих джерел

Під обмеження потрапили 6 людей та 1 організація

Уряд Великої Британії ввів санкції проти 6 росіян та 1 організації через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомила пресслужба британського уряду.

Зазначається, що санкції передбачають замороження активів на території Великої Британії та заборону на в’їзд. Під обмеження потрапили начальник управління президента РФ з питань внутрішньої політики Андрій Ярін, перший заступник голови адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко, повноважний представник президента в Сибірському федеральному окрузі Сергій Мєняйло, директор ФСБ РФ Олександр Бортніков і два заступники міністра оборони РФ: Павло Попов та Олексій Криворучко.

Важливо, що санкції ввели й проти російського бізнесмена Євгенія Пригожина, якого журналісти Bellingcat вважають куратором операцій ПВК Вагнера в 2013-2014 роках. Крім того, обмеження запровадили й у відношенні до російського Державного науково-дослідного інституту органічної хімії і технології.

Новини за темою: Поки Навальний був в комі, в Росії заарештували його квартиру

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз запровадив санкції проти Російської Федерації через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. До списку також потрапили 6 людей і науково-дослідний інститут.

Loading...