Новини » Світ Читать эту новость на русском

Болгарія відкрила кордони для 29 країн: Українці поки в'їхати не можуть

Фото з відкритих джерел

Туристи можуть не проходити двотижневий карантин після в'їзду в країну

Болгарія з 1 червня відкрила кордони для іноземних туристів з 29 країн, однак Україна до цього списку не ввійшла. Про це повідомляє пресслужба Міністерства туризму Болгарії. 

Як зазначається, наразі потрапити на територію Болгарії можуть жителі країн Європейського Союзу та Шенгенської зони, а також Великобританії, Північної Ірландії, Сербії та Північної Македонії.

Крім цього, іноземні туристи зможуть пройти всі прикордонні пункти без обов'язкового проходження двотижневого карантину.

Так, з 1 червня Болгарія відкрила кордони для таких країн: Австрія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Греція, Данія, Румунія, Естонія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Кіпр, Франція, Латвія, Хорватія, Литва, Чехія, Люксембург, Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Сан-Марино, Андорра, Монако, Ватикан, Сербія, Північна Македонія.

Однак, в іноземному відомстві наголосили, що цей список буде оновлюватися і доповнюватися в залежності від розвитку епідемічної ситуації в країнах.

Нагадаємо, у ніч на 29 травня Україна відкрила 6 пунктів пропуску на кордоні з Молдовою, ще в 60 пунктах українська сторона чекає дзеркальних дій з боку країн Євросоюзу. 

Loading...