live

Бояться за Крим та Курильські острови: Путін підтримав ідею закріплення в Конституції РФ заборони на відчуження територій

Володимир Путін ТАСС

Президент РФ зазначив, що йому подобається ідея сама по собі

Президент Російської Федерації Володимир Путін підтримав ідею про закріплення в Конституції заборони на відчуження територій РФ. Про це повідомляє "Інтерфакс".

"У нас переговори відбуваються з нашими партнерами з деяких питань, але сама по собі ідея мені подобається. Так що давайте доручимо юристам, попросимо їх сформулювати це належним чином", - сказав російський лідер на зустрічі з робочою групою з підготовки поправок до Конституції.

Раніше актор Володимир Машков розповів, що проїхався по різних регіонах Росії і зрозумів, що у громадян існують побоювання з приводу можливого відчуження вітчизняних земель після того, як Путін піде з посади президента. Тоді, за словами актора, відкриється "вікно можливостей", можливостей забрати собі, припустимо, Курильські острови, хтось претендує на територію Криму, хтось навіть придивляється до Калінінграда".

"Мені здається, що було б непогано закріпити в Конституції заборону на відчуження територій Росії. Віддавати - не можна і навіть вести переговори з цього приводу не можна. Залізобетонно", - сказав Машков.

Нагадаємо, влада Росії хоче переписати основний закон країни. Наразі триває збір поправок до документу і деякі з них нагадують відверту маячню, детальніше про яку можна прочитати у статті "Топ найбезглуздіших поправок до Конституції РФ та до чого тут Україна".Loading...
Loading...
Loading...