Більшість лікарів у Росії сумніваються в офіційних даних щодо COVID-19, - опитування

ТАСС

Більшість опитуваних вважають, що загальні показники по коронавірусу є заниженими

Більшість російських лікарів не довіряють офіційній статистиці щодо коронавірусу. Про це свідчать результати опитування ФОМ і "Левада-центру" в рамках дослідницького конкурсу ESOMAR Got Talent, передають "Ведомости"

Як зазначається, майже 60% російських лікарів, опитаних соціологами, не довіряють офіційній статистиці щодо коронавірусу, а майже половина вважає дані за кількістю заражених і померлих заниженими.

Всього було опитано 502 російських лікаря, у 60% з яких є досвід роботи з пацієнтами, що мають симптоми COVID-19, а 16% працюють у так званій "червоній зоні", де лікують хворих.

У заниженні статистики щодо хворих і померлих упевнені відповідно 49 і 47% респондентів (серед тих, хто працює з COVID-пацієнтами, сумніваються в звітах про захворюваність 54%), а 9 і 11%, навпаки, вважають цифри завищеними. У правдивість інформації про тих, хто заразився і загиблих вірять відповідно 23 і 21% опитаних.

Російські лікарі також оцінили дії держави у боротьбі з інфекцією. Найпоширеніша думка - щось робиться, але недостатньо: найчастіше (по 64%) так кажуть про виявлення хворих і оснащення медустанов.

Довіра до офіційної інформації про коронавіруси поступово знижується і серед простих росіян: якщо на початку квітня, за даними ФОМ, їй довіряли 58-59%, то в кінці червня - 46-47%.

Новини за темою: Коронавірусна пастка: Чому українці опинилися в поліцейському відділку замість туристичної подорожі в Греції

Нагадаємо, в Україні продовжує нормалізуватися ситуація з коронавірусом. За минулу добу виявили 564 нові випадки.Loading...