Новини » Світ Читать эту новость на русском

Білорусь запровадила "дзеркальні" санкції проти Великої Британії та Канади

Фото з відкритих джерел

Білорусь вважає санкції цих країн "абсолютно хибними і контрпродуктивними посилами"

Республіка Білорусь запровадила симетричні санкційні обмеження щодо низки посадових осіб Великої Британії та Канади. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Анатолій Глаз, повідомляє "Белта".  

"Зрозуміло, як ми і анонсували раніше, ми вводимо симетричні обмеження щодо ряду посадових осіб Великої Британії і Канади", - сказав представник МЗС. 

За словами Глаза, білоруська сторона вважає британські та канадські санкції "абсолютно хибними і контрпродуктивними посилами".

Новини за темою: Україна планує приєднатися до санкцій ЄС проти Білорусі, однак запроваджувати власні не буде, - Кулеба

Також прессекретар згадав і попередні обмеження, запроваджені цими країнами, які, за словами посадовця, не були результативними.

"Зокрема, в 2006 році Велика Британія і Канада вводили аналогічні заходи, які не привели ні до якого результату і були в підсумку скасовані. Однак час було втрачено для обох сторін, і його вже не повернеш", - зауважив Глаз.

Новини за темою: У Білорусі позбавили акредитації всіх журналістів іноземних ЗМІ

Нагадаємо, 29 вересня Велика Британія разом із Канадою запровадили санкції проти Олександра Лукашенка, його сина та інших посадовців, аби таким чином підтримати демократичні цінності та здійснити тиск на тих, хто відповідає за репресії в Білорусі.

У п'ятницю, 2 жовтня, представники Європейського Союзу погодили введення санкцій проти офіційних осіб Білорусі.

Згодом Європейський Союз офіційно опублікував список чиновників Білорусі, які потрапили під санкції, однак Олександра Лукашенка в ньому немає.

У відповідь на введення санкцій з боку ЄС влада Білорусі підготувала санкційний список проти Європейського СоюзуLoading...