Новини » Світ Читать эту новость на русском

Білорусь ввела дзеркальні санкції проти країн Балтії

Ілюстративне Фото з відкритих джерел

Під санкції з кожної держави потрапили приблизно 100 осіб

Влада Республіки Білорусь ввела дзеркальні санкції проти Литви, Латвії та Естонії. Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Анатолій Глаз, передає пресслужба відомства.

"Відсьогодні, як і обіцяли, ми також вводимо в дію відповідні симетричні обмежувальні заходи щодо кожної з цих країн. Ми говорили, що це спадна спіраль, запущена з подачі окремих литовських керівників. Будемо відповідати й в подальшому", - сказав Глаз.

За словами міністра, Білорусь склала власні санкційні списки з чиновників країн Балтії. Зазначається, що під санкції з кожної держави потрапили приблизно 100 осіб. Тепер їм заборонений вʼїзд до Білорусі.

Новини за темою: США можуть запровадити додаткові санкції проти Білорусі

Нагадаємо, 25 вересня країни Балтії розширили санкційний список чиновників із Білорусі, які причетні до фальсифікації виборів та репресій щодо протестувальників. Зазначається, що Естонія вводить обмеження, які триватимуть 5 років, ще проти 98 громадян Білорусі.

Водночас Латвія також розширила список небажаних осіб та додала до санкційного переліку 101 чиновника з Білорусі. Своєю чергою Литва поки що не оприлюднила список білоруських чиновників, проти яких також введуть обмеження, проте в МЗС країни підтвердили такі плани.

Loading...