Біля узбережжя Гаваїв знайшли корабель часів Другої світової

Ocean Infinity

Рештки корабля були знайдені на глибині 4,7 кілометра

Дослідницька компанія Ocean Infinity та Search Inc. знайшла біля узбережжя Гаваїв рештки військового корабля часів Другої світової "Невада". Про це йдеться в анонсі компанії.

"Рештки корабля, що покояться в темряві морського дна, нагадують нам не лише про минулі події, а й про тих, хто взяв на себе завдання оборони США у двох світових війнах", — сказав віцепрезидент Search Inc. Джеймс Дельгадо.

Повідомляється, що рештки корабля були знайдені за 120 кілометрів на південний захід від бухти Перл-Харбор, на глибині 4,7 кілометра. Наразі підіймати рештки корабля не планується.

Ocean Infinity

Зазначимо, американський лінкор "Невада" спустили на воду ще в 1914 році. Після закінчення Першої світової був одним із кораблів, що супроводжував тодішнього президента США Вудро Вільсона під час візиту до Європи.

Під час Другої світової брав участь у низці воєнно-морських операцій. Зокрема, у висадці в Нормандії в червні 1944 року.

В повоєнний час корабель став об’єктом випробувань ядерної зброї після чого у 1948 році затонув від торпедного удару під час військових навчань.

Новини за темою: До берегів Ірландії викинуло величезний корабель-привид

Нагадаємо, раніше на дні Чорного моря біля Кримського узбережжя виявили санітарний теплохід "Вірменія", що перевозив  на борту тисячі біженців і був потоплений німецькою авіацією в 1941 році.

Loading...