Біля берегів Шрі-Ланки четвертий день горить танкер з нафтою, є загиблий

Пожежа на танкері New Diamond в Індійському океані Фото з відкритих джерел

Танкер перевозив майже 2 мільйони барелів сирої нафти

У неділю, 6 вересня четвертий день поспіль продовжилося гасіння танкера з сирою нафтою. Пожежа там спалахнула у четвер та вже забрала життя одного члена екіпажу. Про це повідомляє Associated Press.

Як зазначається, з 3 вересня вогонь на судні намагаються погасити чотири буксири, три кораблі ВМС Шрі-Ланки та шість індійських кораблів. За даними рятувальників, станом на ранок 6 вересня пожежа на кораблі була узята під контроль, однак її ліквідація триває. Витоку нафти з танкера поки не було. 

Також вогнеборці очікують, що у неділю до них приєднаються ще 10 британських і голландських спеціалістів, в тому числі фахівців з рятувальних операцій, оцінювачів стихійних лих і юридичних консультантів.

Новини за темою: Одеський суд наклав арешт на танкер Delfi

Зауважимо, танкер New Diamond, який загорівся 3 вересня, перевозив приблизно 2 мільйони барелів сирої нафти з порту Міна-Аль-Ахмаді в Кувейті в індійський порт Парадип. За попередньо інформацією, пожежа спалахнула у котлі машинного відділення. На той момент на судні перебували 23 члени екіпажу (18 філіппінців і 5 греків).

У результаті пожежі загинув щонайменше одна людина, ще двоє отримали постраждали.

Нагадаємо, цього тижня на заході Ірану вибухнула цистерна з хлором, унаслідок цього постраждали понад дві сотні осіб. За попередньою інформацією, вибух спричинили "неуважність і недбалість" водія трейлера.

Loading...