Новини » Світ Читать эту новость на русском

Без прямого діалогу з РФ Грузія не зможе захистити свої інтереси, - Ніно Бурджанадзе

Лідер опозиційної партії "Демократичний рух - Єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе Фото з відкритих джерел

Для захисту своїх інтересів Грузії необхідно вести прямий діалог з Росією, на що нинішня влада не вирішується. Про це ексспікер парламенту республіки, лідер опозиційної партії "Демократичний рух - Єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе сказала в інтерв'ю "Известиям" 30 жовтня.

"Якщо ми отримаємо ту кількість голосів, яка нам дозволить впливати на зовнішню політику Грузії, то я зроблю все, щоб почати переговорний процес з Росією", — заявила вона.

На думку Бурджанадзе, якщо такої можливості не буде, процес в кращому випадку буде буксувати.

Парламентські вибори в Грузії відбудуться 31 жовтня 2020 року. Для потрапляння до парламенту партії повинні пройти 1%-й поріг. Згідно з передвиборчими рейтингами, партія експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі "Єдиний національний рух" зараз йде на другому місці після правлячої "Грузинської мрії".

Новини за темою: Грузія не пустила українських депутатів у якості спостерігачів на парламентські вибори, – Ясько

Нагадаємо, вчора, 29 жовтня, тисячі прихильників колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі вийшли з мітингом під гаслом "попрощаємося з Бідзіною" (Іванішвілі, лідером правлячої партії "Грузинська мрія - демократична Грузія" і прем'єр-міністром) на площу Свободи в Тбілісі.

Пізніше експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі по відеозв'язку з Києва звернувся до своїх прихильників і пригрозив владі "жорсткою відповіддю" у разі фальсифікацій на майбутніх парламентських виборах. 

Як відомо, вибори в 150-місний однопалатний Парламент Грузії пройдуть 31 жовтня 2020 року. У виборах візьмуть участь 48 партій і два блоки. Виборцям належить вибрати 120 депутатів за пропорційною системою і 30 – за мажоритарною.

Loading...