Байдена номінували на Нобелівську премію миру

Кандидатуру політика висунув британський парламентар

Джо Байден Фото з відкритих джерел

Кандидата в президенти США Джозефа Байдена номінували на Нобелівську премію миру. Про це повідомляє Sky News.

Зазначається, що кандидатуру Байдена висунув британський парламентар від Лейбористської партії Кріс Браянт. Це відбулося напередодні дебатів кандидата в президенти з чинним очільником США Дональдом Трампом.

За словами Браянта, Байден заслуговує на Нобелівську премію миру за свою відданість аргументам та політичним дискусіям у бурхливий час американської політики. "Коли американські міста горіли полум’ям, а громадяни протистояли громадянам, Джо чинив заспокійливий вплив. Коли інші вдаються до насильницьких рішень, він стверджує, що найкраща сила - це сила аргументу, оскільки зброя може зупинити серце, але правильно поставлені слова можуть змінити багато сердець і багато сердець можуть змінити світ", – висловився британський політик.

Відомо, що на Нобелівську премію миру кандидатів можуть висувати члени урядів та міжнародних судів, канцлери університетів, професори соціальних наук, історії, філософії, права та теології; керівники дослідницьких інститутів миру та інститутів закордонних справ.

Новини за темою: Джо Байден назвав Дональда Трампа "маріонеткою" Путіна

Нагадаємо, нещодавно на Нобелівську премію миру висунули президента Росії Володимира Путіна. Тоді заявку в комітет премії надіслав російський письменник Сергій Комков.

Loading...