Байден пообіцяв надягнути маски на всю Америку в разі обрання президентом

Джо Байден Фото з відкритих джерел

Також демократ запевнив, що забезпечить доступ до безкоштовного тестування на COVID-19

Кандидат у президенти Сполучених Штатів Америки від Демократичної партії Джо Байден розповів, що планує зробити для боротьби з коронавірусом COVID-19 у разі перемоги на виборах. Про це він написав у своєму Twitter.

"Як президент я: введу на практиці загальнонаціональні вимоги щодо масок; забезпечу доступ до регулярного, надійного і безкоштовного тестування; прискорю розробку методів лікування і вакцин. Я не буду витрачати час на те, щоб взяти цей вірус під контроль", - заявив Байден.

 

Згідно з даними американського Університету Джонса Гопкінса, який веде коронавірусну статистику на основі інформації міжнародних організацій, федеральних і місцевих влад, в США виявлено 7 519 846 тих, хто заразилися. Від COVID-19 в країні померли понад 211 тис. осіб.

Новини за темою: Байден готовий знову провести дебати з Трампом, якщо це безпечно

Нагадаємо, 2 жовтня, стало відомо, що президент США Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією захворіли на коронавірус.

Вже 3 жовтня хворого Дональда Трампа госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. За словами лікаря президента, Трамп почуває себе краще і не потребує апарату штучної вентиляції легень, але наступні години критичні.

5 жовтня американський лідер на деякий час "втік" з лікарняної кімнати у Національному військово-медичному центрі Уолтера Ріда, щоб зустрітися з групою прихильників. 

Згодом Дональд Трамп записав відеозвернення, в якому заявив про поліпшення свого здоров'я і намір якнайшвидше повернутися до роботи. 

Loading...