Байден офіційно визначив пріоритети щодо України у разі обрання президентом США

Джо Байден

Twitter Джо Байдена

Серед обіцянок демократа — домагатися припинення конфлікту на Донбасі

Кандидат у президенти Сполучених Штатів Америки від Демократичної партії Джо Байден пообіцяв, у разі своєї перемоги, домагатися припинення конфлікту на Донбасі та допомогти боротись з корупцією в Україні. Про це йдеться у заяві кампанії Байдена/Гарріс, передає "Європейська правда".

Як зазначається, заява, що має назву "Бачення Джо Байдена щодо відносин Америки з Україною", оприлюднена 14 жовтня.

"Байден домагатиметься завершення конфлікту в Україні та працюватиме з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне суверенного, демократичного майбутнього, що процвітає, на яке вона заслуговує", — йдеться у заяві.

Крім того, Байден обіцяє надати військову допомогу Україні, у тому числі летальну зброю, щоб допомогти захистити себе від російської агресії. 

Також він планує заохочувати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до боротьби з корупцією і консолідації суспільства, щоб українські громадяни могли користуватися верховенством права та економічними можливостями. 

"Джо Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності та суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеці та стабільності Європи, що є в інтересах Америки", — стверджується в заяві.

До слова, президентські вибори в США заплановані на 3 листопада.

Новини за темою: Після дебатів американці підтримують Байдена більше, ніж Трампа, – опитування

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що, попри те, хто переможе на президентських виборах у Сполучених Штатах — Джо Байден чи Дональд Трамп, Україна сподівається на підтримку США.

Loading...