Новини » Світ Читать эту новость на русском

Байден готує переїзд до Білого дому попри опір Трампа

Джо Байден REUTERS

Він планує зустрітися з радниками, які допомагають йому підготуватися до вступу на посаду 20 січня 2021 року

Обраний президент США Джо Байден готує основу для своєї нової адміністрації, попри зусилля президента Дональда Трампа оскаржити результати виборів і утриматися при владі. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, він приєднав до своєї перехідної команди експертів з фінансів, торгівлі та банківського регулювання, які варіюються від переконаних демократів до прогресивних активістів, що відображає тривалі дебати всередині партії про те, як розв'язувати проблеми зміни клімату, нерівності в добробуті та інші проблеми.

Байден також звертається до людей, які створювали більш жорсткі екологічні правила під час служби при президенті Бараку Обамі.

Трамп відмовився звільнити місце в Білому домі та встиг висунути звинувачення у фальсифікації виборів.

Судді поки відхилили позов в Мічигані, поданий кампанією Трампа, і експерти з правових питань говорять, що судовим процесом мало шансів змінити результат виборів 3 листопада.

Новини за темою: Чому Путін не вітає Байдена, або Як підсумки виборів вплинуть на відносини між США і Росією

Раніше повідомлялося, що новообраний президент США Джо Байден під час телефонних розмов із прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та президентом Франції Емманюелем Макроном обговорив готовність допомагати Україні.

Loading...