Азербайджан заявив про знищення ракетних комплексів Вірменії в Нагірному Карабасі

Азербайджан знищив ракетні комплекси Вірменії в Нагірному Карабаху Фото з відкритих джерел

За даними Азербайджану, ракетні комплекси були спрямовані на мирне населення

У Міністерстві оборони Азербайджану заявили про знищення збройними силами країни кількох комплексів балістичних ракет Вірменії, які нібито були спрямовані на мирне населення. Про це повідомляє пресслужба Міноборони Азербайджану. 

Як зазначається, вночі 14 жовтня у Нагірному Карабаху зафіксували розмішення кількох вірменських ракетних комплексів з балістичними ракетами. 

"Ракетні комплекси, розміщені на цій території, були націлені на мирне населення і цивільну інфраструктуру в Гянджі, Мінгячевіре і інших містах Азербайджану", - зазначили у пресцентрі Міноборони. 

У зв'язку з цим азербайджанська армія знищила ракетні комплекси "з метою припинення ракетного удару і запобігання повторення ще одного військового злочину, аналогічного тому, яке було скоєно Вірменією 11 жовтня в Гянджі".

Знищення ракетного комплексу Вірменії в Нагірному Карабаху Міноборони Азербайджану

"Заявляємо, що вся відповідальність за загострення ситуації цілком і повністю лягає на військово-політичний режим Вірменії", - зазначили в Міноборони. 

Новини за темою: Війна в Нагірному Карабасі переходить в дипломатичну площину

Нагадаємо, 9 жовтня міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану домовилися про перемир'я між країнами. Однак, наступного дня Міністерство оборони Азербайджану заявило про інтенсивні обстріли в районі Нагірного Карабаху та знищення великої кількості живої сили вірменської армії.

Згодом Єреван та Баку опублікували заяви, в яких звинуватили один одного в обстрілах та порушенні попердніх домовленностей. Loading...