Азербайджан заявив про загибель 14 мирних жителів під час конфлікту в Нагірному Карабасі

Конфлікт у Нагірному Карабасі

РІА Новини

Також відомо про руйнування будинків та цивільних об'єктів

Азербайджан заявив, що під час конфлікту в Нагірному Карабасі 46 мирних жителів потрапили з різними пораненнями до лікарні, а 14 осіб загинули. Про це повідомляє пресслужба Генеральної прокуратури Азербайджану.

Згідно з повідомленням, окрім людських жертв, внаслідок сильних артилерійських обстрілів були  зруйновані 116 будинків, а також 26 цивільних об'єктів, серед яких школи, заводи, фабрики та інші. 

Новини за темою: Вірменія назвала умову переговорів з Азербайджаном

Як зазначається, військові частини Вірменії продовжують піддавати інтенсивному артилерійському обстрілу густонаселені райони - регіональні та сільські центри, об'єкти цивільної інфраструктури - лікарні, медичні центри, шкільні будівлі, дитячі садки, адміністративні будівлі державних установ та побутові приміщення.

Новини за темою: Вірменія може визнати незалежність Нагірного Карабаху

Нагадаємо, 27 вересня Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні та звинуватили одне одного в ескалації насильства в Нагірному Карабасі.

Згодом Вірменія оголосила у країні воєнний стан і загальну мобілізацію резерву.

Пізніше указ про оголошення воєнного стану в країні підписав президент Азербайджану Ільхам Алієв. 

Своєю чергою, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час телефонної розмови з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим закликав останнього до припинення вогню в Нагірному Карабасі.

 

Loading...