Азербайджан заявив про взяття нових територій Нагірного Карабаху

Вірменія та Азербайджан звинуватили одне одного у продовженні обстрілів в Нагірному Карабаху Фото з відкритих джерел

Вірменські Збройні сили, розташовані на Агдерінському і Ходжавендському напрямках, зазнали втрат і відступили

Підрозділи азербайджанської армії на головних напрямках фронту розширили взяті під контроль території в Нагірному Карабасі, бойові дії тривають. Про це повідомляє пресслужба Міноборони Азербайджану.

Як зазначається, протягом дня 24 жовтня і в ніч на 25 жовтня бойові дії на Агдерінському, Ходжавендському, Фізулінському, Гадрутському, Губадлінському і Лачинському напрямках фронту в Карабасі тривали з різною інтенсивністю.

Баку повідомляє, що вірменські збройні сили, розташовані на Агдерінському і Ходжавендському напрямках, зазнали втрат і відступили.

"Війська Азербайджанської Армії, завдавши супротивнику серйозної шкоди вогнем на територіях Ходжавендського, Губадлінського і Лачинського районів, послабили його опір і висунулися на нові позиції в різних напрямках. Велика частина резервістів, доставлених з селища Цахкадзор Котайкської області Вірменії в Нагірний Карабах, були знищені в результаті вогневого удару наших підрозділів. В цей час бойові дії тривають на всій протяжності фронту", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Мирне розв'язання конфлікту в Нагірному Карабасі наразі неможливе, – прем'єр Вірменії

Своєю чергою, прессекретарка Міноборони Вірменії Шушан Степанян вранці 25 жовтня також написала, що на окремих ділянках фронту в Нагірному Карабасі тривають артилерійські бої.

"Увечері (24 жовтня — ред.) ворожі сили в черговий раз застосували артилерію по мирних населених пунктах, а зокрема, в напрямку громад Кармир шука (Червоний базар), Тахавард, Ґіші, Спітакашен Мартунінського району і села Аветараноц Аскеранського району. В цей час (станом на ранок 25 жовтня, - ред.) на всіх напрямках лінії фронту йдуть бої локального значення".

Новини за темою: Прем’єр-міністр Вірменії виступив за введення російських миротворців у Нагірний Карабах

Раніше президент Азербайджану Альхім Алієв заявляв, що готовий негайно зупинити бойові дії в Нагірному Карабасі, якщо вірменська сторона виконає певні умови.

Loading...