Азербайджан взяв під контроль ще шість сіл в Карабасі

Президент Азербайджану Ільхам Алієв Фото з відкритих джерел

Відповідну заяву зробив президент Азербайджану Ільхам Алієв

Азербайджанська армія взяла під контроль шість населених пунктів в Нагірному Карабасі. Про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв в Twitter.

"Славна армія Азербайджану звільнила село Аріш Физулинського району, село Дошулу Джабраильського району та Едише, Дудукчи, Едилли і Чирагуз Ходжавендського району", - написав Алієв.

Новини за темою: Конфлікт в Нагірному Карабасі: США закликали Туреччину триматися подалі

Нагадаємо, зранку, 14 жовтня, в Міністерстві оборони Азербайджану заявили про знищення збройними силами країни кількох комплексів балістичних ракет Вірменії, які нібито були спрямовані на мирне населення. 

До слова, конфлікт між Вірменією та Азербайджаном загострився 27 вересня після початку бойових дій на кордоні. Пізніше сторони звинуватили одна одну в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

Згодом уряд Вірменії ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву. Потім указ про оголошення воєнного стану в країні підписав президент Азербайджану Ільхам Алієв.

Пізніше, 9 жовтня, міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану домовилися про перемир'я між країнами, проте наступного дня домовленості були порушені.

14 жовтня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підтвердив, що армія Нагірного Карабаху в зоні конфлікту відступила на деяких ділянках північного і південного напрямків.

Loading...