Азербайджан взяв під контроль історичний міст у Нагірному Карабаху

Худаферинський міст Фото з відкритих джерел

Худаферинський міст перебував під контролем Вірменії з 1993 року

Азербайджан взяв під контроль старовинний Худаферинський міст у Нагірному Карабаху. Про це 18 жовтня повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв у Twitter.

"Азербайджанські збройні сили підняли азербайджанський прапор над старовинним мостом Худафар. Карабах - це Азербайджан", - йдеться у дописі Алієва. 

Крім цього, азербайджанський президент опублікував відеоролик з військовими на Худаферинському мосту, який веде через річку Аракс.

Зауважимо,  Худаферинський міст є монументальною середньовічною інженерною спорудою, яка зв'язує північний і південний береги річки Аракс. Розташований він на державному кордоні Ісламської Республіки Іран та Джебраїльського району Азербайджану. Міст перебував під контролем Вірменії з 1993 року. 

Новини за темою: Азербайджан заявив про знищення вірменського літака Су-25

Нагадаємо, напередодні, 17 жовтня, Вірменія та Азербайджан домовилися про гуманітарне перемир'я в Нагірному Карабаху. Однак, наступного дня домовленості було знову порушено. 

До слова, перед цим, 9 жовтня, за підсумками консультацій у Москві Єреван та Баку домовилися про перемир'я між країнами, однак 10 жовтня сторони продовжили обстріли. 

Loading...