Азербайджан виступив проти втручання третіх країн у конфлікт з Вірменією

Президент Азербайджану Ільхам Алієв Фото з відкритих джерел

Алієв також заперечив участь Туреччини у бойових діях в Карабасі

Азербайджан виступив проти втручання третіх країн у конфлікт з Вірменією в Нагірному Карабасі. Про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD.

За словами Алієва, вірменська сторона має намір втягнути до нагірно-карабаського конфлікту азербайджанських партнерів та друзів.

"Ми не хочемо залучення будь-якої третьої країни. Ми не бачимо, щоб якась країна могла бути залучена. Тому що країни, які нас оточують, є нашими партнерами і друзями. Ми знаємо, що вірмени хочуть залучити деяких з них в цей бій, але впевнений, що цього не станеться. Це битва між нами і Вірменією, і всі повинні триматися в стороні від неї", - заявив Алієв. 

Новини за темою: Операція "Відплата": Як Азербайджан ліквідував міністра оборони Нагірного Карабаху

Водночас президент Азербайджану додав, що турецькі солдати можуть бути на території країни, однак Баку не втягує їх у конфлікт з Вірменією. 

"У минулому році ми (Азербайджан та Туреччина - ред.) провели 10 спільних військових навчань. Але у нас бувають численні вчення і з іншими країнами. Ми є частиною програми НАТО "Партнерство заради миру". Тут немає нічого дивного. Ви побачили їх в Баку, а не в бою", - пояснив Ільхам Алієв.

Новини за темою: Помпео закликав Азербайджан та Вірменію повернутися до переговорів

Нагадаємо, раніше Алієв повідомляв, що Азербайджан готовий негайно зупинити бойові дії в Нагірному Карабасі, однак за умови, що вірменська сторона виконає певні умови.Loading...