Азербайджан пригрозив Вірменії ракетним ударом по АЕС

Конфлікт між Вірменією та Азербайджаном

Фото з відкритих джерел

Конфлікт між країнами розжарюється

В Азербайджані заявили про можливість нанесення ракетного удару по вірменськоій атомній електростанції, розташованій поблизу міста Мецамор. На це натякнув начальник пресслужби Міноборони країни, полковник Вагіф Даргяхли, передає "Радіо Свобода".

"Вірменська сторона не повинна забувати, що новітні ракетні системи, які перебувають на озброєнні нашої армії, дозволяють з високою точністю вразити Мецаморську АЕС, що може призвести до великої катастрофи для Вірменії", - заявив Даргяхли, коментуючи повідомлення про можливість нанесення Вірменією удару по греблі Мінгечевірського водосховища, що призвело б до затоплення великих територій.

Вірменську АЕС введено в експлуатацію в 1976 році. Станція забезпечує вироблення приблизно третини всієї електроенергії в країні, але з 1 липня вона зупинена на ремонт до 3 вересня.

Новини за темою: На кордоні Вірменії та Азербайджану неспокійно: Чому почалися обстріли та до чого це може призвести

Нагадаємо, що в неділю і понеділок 12-13 липня на кордоні Вірменії та Азербайджану в Товузському районі сталася стрілянина. Пізніше стало відомо про жертви серед цивільного населення в результаті обстрілу вірменської артилерії, а також про загибель 11 військових з обох сторін. Loading...