Азербайджан підтвердив присутність турецьких винищувачів у країні

За словами президента Азербайджану, повітряні судна беруть участь у військових навчаннях

Президент Азербайджану Ільхам Алієв Фото з відкритих джерел

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що турецькі винищувачі F-16 присутні в країні. Про це очільник держави повідомив у коментарі CNN.

За словами Алієва, турецькі повітряні судна перебувають на території Азербайджану у зв’язку з військовими навчаннями. Зазначається, що через пандемію COVID-19 країни провели лише 2 навчання в поточному році, а минулого – 10. "Туреччина – наш союзник, і проведення тут військових навчань, в тому числі за участю Військово-повітряних сил, – звичайне явище" – сказав президент.

При цьому очільник Азербайджану наголосив, що винищувачі розташовані на землі й не здійснюють польоти та не беруть участь у боях. "Я говорю про це однозначно і навіть хочу повідомити вам про одну вірменську фейк-новину. У перші дні протистояння вони сказали, що турецький винищувач F-16 збив вірменський літак Су-25. Це-фейк-новина, ті, хто звинувачував нас у цьому, зараз повинні вибачитися... Винищувачі F-16 розташовані тут, але, як ви правильно помітили , – на землі", — висловився Алієв.

Новини за темою: У Кремлі виключили участь військових РФ у карабаському конфлікті

Нагадаємо, 9 жовтня, за підсумками консультацій у Москві за посередництва МЗС РФ, міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану домовилися про перемир'я між країнами. 

Однак, згодом Міністерство оборони Азербайджану заявило про інтенсивні обстріли в районі Нагірного Карабаху та знищення великої кількості живої сили вірменської армії. 

Сьогодні, 10 жовтня, Вірменія та Азербайджан звинуватили один одного в обстрілах та порушенні перемир'я. Укладене перемир'я повинно було набрати чинності в суботу о 12:00.Loading...