Новини » Світ Читать эту новость на русском

Азербайджан і Вірменія продовжують взаємні обстріли, кількість жертв зросла

Збройний конфлікт у Нагірному Карабасі Фото з відкритих джерел

В Азербайджані заявили про взяття низки стратегічно важливих висот навколо села Талиш в Нагірному Карабасі

Між Вірменією і Азербайджаном всю ніч тривали бойові дії в Нагірному Карабасі. При цьому в так званій Нагірно-Карабаській республіці заявили про загибель ще 15 військових. Про це повідомляють пресслужби Міністерства оборони Азербайджану, Вірменії та Нагірно-Карабаської республіки.

За даними вірменської армії, протягом ночі бойові дії тривали з різною інтенсивністю. Також у Вірменії заявили про декілька десятків загиблих азербайджанських військових. При цьому в Міноборони країни спростували інформацію Азербайджанської сторони про загибель 550 вірменських військових.

Своєю чергою в Азербайджані заявили про взяття низки стратегічно важливих висот навколо села Талиш в Нагірному Карабасі.

"Підрозділи азербайджанської армії, просуваючись з висот і вигідних позицій, звільнених від Збройних сил Вірменії, продовжують контрнаступ з метою закріплення досягнутого успіху. Зайнято кілька вигідних висот навколо села Талиш. Противник зазнав великих втрат", - повідомили в Міноборони Азербайджану.

Новини за темою: Конфлікт у Нагірному Карабасі може вийти за межі регіону, – прем'єр Вірменії

Нагадаємо, вчора вранці, 27 вересня, Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні та звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабасі.

Пізніше уряд Вірменії через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабасі ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву.

Крім того, президент Азербайджану Ільхам Алієв також підписав указ про оголошення воєнного стану в країні через конфлікт у Нагірному Карабасі, який набув чинності сьогодні, 28 вересня.Loading...