Новини » Світ Читать эту новость на русском

Авторка "Гаррі Поттера" пожертвувала мільйон фунтів для допомоги найбільш вразливим групам людей в умовах пандемії

Джоан Роулінг Фото з відкритих джерел

Про це вона заявила 2 травня - у 22-річницю битви за Гоґвортс та Міжнародний день Гаррі Поттера

Британська письменниця, авторка книг про юного чарівника Гаррі Поттера Джоан Роулінг пожертвувала один мільйон фунтів (1,25 мільйона доларів) для допомоги безпритульним та жертвам домашнього насильства. Про це вона написала у своєму Twitter

"Сьогодні 22-га річниця битви за Гоґвортс, але я чесно скажу, що сьогодні говорити про вигадані смерті вважається недоцільним. Занадто багато людей втрачають близьких людей у реальному світі", - написала Роулінг.

Зазвичай в цей день авторка вибачалася перед своїми читачами за смерть одного зі своїх персонажів, але цього разу їй довелося змінити традицію. 

"Тож у цю річницю великої чарівної перемоги я думаю про людей, які роблять свою роботу, щоб захистити нас і наш спосіб життя. Серед моїх найближчих родичів є троє ключових працівників, як і всі родичі, я розриваюся між гордістю і тривогою", - розповіла письменниця і уточнила, що в такі напружені періоди, як зараз, найбільше страждають найбідніші та найвразливіші люди.

Саме тому 500 тис. фунтів вона пожертвувала на програму допомоги безхатченкам і стільки ж - на допомогу жертвам домашнього насильства.

Нагадаємо, нещодавно шведська екоактивістка Грета Тунберг заявила, що пожертвує Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) 100 тисяч доларів на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Loading...