Новини » Світ Читать эту новость на русском

Австрія виділить 1 млн євро гуманітарної допомоги для Донбасу

Кошти виділять для підтримки цивільного населення в регіоні

Володимир Зеленський та Александр Ван дер Беллен Офіс президента України

Федеральний президент Австрії Александр Ван дер Беллен заявив, що Австрія планує виділити 1 млн євро гуманітарної допомоги для Донбасу. Про це очільник країни повідомив на спільній з президентом України Володимиром Зеленським пресконференції. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами президента Австрії, країна виділяє кошти з метою підтримки цивільного населення у зоні конфлікту, адже він довго розмовляв з Зеленським про ситуацію на Сході України і про Крим. "Для Австрії особливо важливим є питання життя населення у регіоні конфлікту, тому ми надаємо відповідну гуманітарну допомогу, особливо внутрішньо переміщеним особам", – сказав Ван дер Беллен.

Крім того, президент Австрії  відмітив тривале перемир’я на Донбасі й зазначив, що режим припинення вогню дотримується "в більшості випадків". Ван дер Беллен переконаний, що військові дії на Донбасі є "відкритою раною посередині Європи". "Повне виконання Мінських угод є ключем для сталого врегулювання цього конфлікту", – висловився очільник країни.

Новини за темою: У Відні розпочалася зустріч президентів України й Австрії

Раніше повідомлялося, що у Відні в присутності президентів України та Австрії  підписано низку двосторонніх документів між країнами. Зокрема, угоди стосуються співпраці держав у сферах підтримки дітей та поглибленні дружніх відносин між Київською областю та Федеральною землею Нижня Австрія.

Loading...