Армія Нагірного Карабаху відступила у двох напрямках, - прем'єр Вірменії

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян Фото з відкритих джерел

Пашинян підкреслив, що контролювати ситуацію в Нагірному Карабасі військові можуть ціною величезних жертв

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підтвердив, що армія Нагірного Карабаху в зоні конфлікту відступила на деяких ділянках північного і південного напрямків. Про це повідомляє "Sputnik Вірменія", посилаючись на слова Пашиняна під час його звернення до народу 14 жовтня. 

За словами прем'єра, за останні дні азербайджанські війська змінили тактику і намагаються посіяти хаос і паніку в тилу вірменської армії. При цьому, зазначив Пашинян, Азербайджан застосовує диверсійні вилазки.

Новини за темою: Вірменія заявила про відсутність перемир'я в Нагірному Карабасі

Крім того, вірменський прем'єр додав, що на фронті в Нагірному Карабасі склалася вкрай важка ситуація. В результаті армія оборони Нагірного Карабаху зберігає контроль над обстановкою ціною величезних жертв, "але, в той же час, завдає колосальної шкоди Азербайджану". 

Нагадаємо, зранку, 14 жовтня, в Міністерстві оборони Азербайджану заявили про знищення збройними силами країни кількох комплексів балістичних ракет Вірменії, які нібито були спрямовані на мирне населення. 

До слова, конфлікт між Вірменією та Азербайджаном загострився 27 вересня після початку бойових дій на кордоні. Пізніше сторони звинуватили одна одну в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

Згодом уряд Вірменії ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву. Потім указ про оголошення воєнного стану в країні підписав президент Азербайджану Ільхам Алієв.

Пізніше, 9 жовтня, міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану домовилися про перемир'я між країнами, проте наступного дня домовленості були порушені. 

Loading...