Археологи в Ізраїлі виявили малюнки зниклої цивілізації

Ізраїльські дольмени Урядовий кур'єр

Гігантські споруди поховального характеру побудовані 4000-4500 років тому

Наскальні гравюри, виявлені ізраїльськими археологами на древніх дольменах, дозволяють краще зрозуміти культуру будівельників цих гігантських похоронних структур. Про це повідомляє "Урядовий кур'єр", посилаючись на офіційних представників Управління старовини Ізраїлю.

Дольмени, на яких були виявлені цінні для науки малюнки, це гігантські споруди поховального характеру, побудовані 4000-4500 років тому. Вивченням древніх гравюр зайнялися представники Управління старовини Ізраїлю, а також співробітники коледжу Тель-Хай.

"Серед малюнків, які ми вивчили, є зображення людей і тварин. Зокрема – диких корів, антилоп і гірських козлів. Одна з кам'яних структур прикрашена вирізаними геометричними фігурами", – зазначили дослідники. 

За їх інформацією, дольмени з вирізаними малюнками розташовані на Голанах і в Галілеї.

Вчені кажуть, що культура людей, які створили дольмени, досі практично не вивчена, тому малюнки, якими покриті ці гігантські кам'яні споруди, є найціннішим джерелом інформації про зниклу древню цивілізацію. За словами археолога Урі Бергера, який очолив проєкт, зараз вчені продовжують ретельно вивчати знахідки.

Новини за темою: У Словаччині археологи виявили унікальні фрагменти цивілізації, яка зникла 5400 років тому

Раніше повідомлялося, що біля узбережжя Мексики підводні археологи виявили уламки вітрильного корабля. На думку фахівців, він затонув понад 200 років тому після удару об риф.Loading...