Новини » Світ Читать эту новость на русском

Арену Євробачення у Роттердамі перетворять у тимчасовий госпіталь

Арена скасованого Євробачення-2020 Фото з відкритих джерел

Госпіталь буде приймати пацієнтів як з коронавірусом, так і без нього

Через скасування Євробачення-2020 у зв’язку із пандемією коронавірусу, в Роттердамі прийняли рішення переобладнати арену Ahoy, де повинні були виступати конкурсанти, під тимчасовий госпіталь на 680 ліжок. Про це повідомляє місцеве видання AD

Зазначається, що найближчим часом вже будуть готові 88 ліжок - 22 чотиримісних номери. Кожен зі своїм душем і туалетом. Є місце для лікарів, медсестер і місце для відпочинку.

Повідомляється, що госпіталь буде приймати пацієнтів як з коронавірусом, так і без нього, яким не потрібно йти в лікарню, але які також не можуть залишатися вдома. У цьому приміщенні можна буде знаходитися хворим з іншими діагнозами в разі, якщо нідерландські лікарні будуть переповнені - вони будуть в окремих боксах. 

Також перші номери в готелі Van der Valk Ridderkerk будуть готові негайно прийняти пацієнтів. Це стосується людей, у яких був позитивний результат тесту, але які тимчасово не можуть залишатися вдома, тому що, наприклад, вони живуть разом з кимось, хто дуже вразливий. 

Нагадаємо, станом на ранок, 31 березня, у світі зафіксовано 786 228 випадків зараження коронавірусом COVID-19. 37 820 випадків виявились летальними.

Loading...